Kõik CSGO.ee ja CS:GO teemalised uudised.
#46934
Pilt
Eelmisel aastal sai Balti regioon tutvuda suurima mänguriüritusega ajaloos – GameOn 2015. Organiseeritud espordientusiastide, mängurite ja mänguarendajate poolt, üllatas eelmise aasta üritus kõiki positiivselt. Kõik 7000 piletit müüdi välja kuu enne üritust, jättes korraldajad suurema toimumispaiga otsingutele.

Sel aastal kolib GameOn suuremale alale. Üritus ise algab 29. oktoobril ja kestab kaks päeva, plaanis on tutvustada mängurluskultuuri iga külge – espordist cosplayini, mänguarendusest peredele mõeldud meelelahutuseni.

„Eelmisel aastal oli GameOn suurem, kui arvata oskasime, kuid toimumispaiga ruumipiirangu tõttu pidime mõned ideed kõrvale jätma. Sel aastal pole meil aga mingeid vabandusi. Kahe päeva jooksul kavatseme kogu ruumist viimast võtta. Keskendume kvaliteedi pakkumisele nii hobi- kui hardcore mängijatele mõeldes. Esimest korda oleme loonud ka eraldi ala perekondade jaoks,“ räägib organiseerija Jonas Brazys.

Gameon 2016 saab olema suurem igas mõttes. Indie alal saab kohtuda indie arendajatega üle maailma, konverents toimub kahes osas, erilise tähelepanuga mänguarendajatele. Kogu üritus organiseeritakse koostöös Leedu Mänguarendajate Liiduga ja annab võimaluse kohtuda uute sõprade ja partneritega regioonis.
„Leedus ja selle lähiriikides on espordimaailmas toimunud kiire areng. Kasvanud on huvi videomängude vastu nii mängijate kui üldsuse seas. Mängude arendus on samuti regioonis tõusuteel,“ räägib Jonas. Korraldajad on kindlad, et õige hetk oli suur osa eelmise aasta edust ning sel aastal on eesmärgiks nii meelelahutus kui kontaktide loomise lihtsustamine.

Eelmisel aastal korraldas GameOn senini Balti regiooni kõige suurima Counter-Strike: Global Offensive turniiri. Rohkem kui 300 meeskonda osales kvalifitseerivatel turniiridel onlines ja võitjad said võimaluse mängida pealaval tuhandete fännide ees. Sel aastal oodatakse veelgi rohkem meeskondi, sest auhinnafondiks on seekord 10 000€.

Kõik märgid näitavad, et GameOn 2016 on üritus, millest sa ei taha ilma jääda. Küsimuste korral saab pöörduda info@gameon.lt - lisainfot leiab http://gameon.lt

Registreerumine online turniiridele avatakse järgmisel nädalal.

tl;dr: GameOn Vilniuses 29.-30. oktoober, auhinnafond 10k, regamisinfo tuleb järgmisel nädalal
otsin tiimi

upup, saan paide lanile tulla jne

CSGO.ee aim dm

Ei tea kuhu selline teema teha, aga aim dmis on ai[…]

SmokeIT2, Unlimited

Rank LEM. Otsin sarnase rankiga inimesi, kellega k[…]

GameOn naaseb kolmandat korda juba 16. septembril[…]