Kõik CSGO.ee ja CS:GO teemalised uudised.
#40603
iiSy kirjutas:Kuidas korraldusega oli? Mingeid tähelepanekuid eestis korraldavatele üritustele?

Korraldus oli väga hea. Kohale jõudes ootas meid bussijaamas autojuht, kes meid meie ühikasse viis. Ühikas oli solid - 3 tuba viie peale, 2 wc-d koos duššiga ja ühine köök. Tubades ootasid meid puhtad rätikud ja voodipesu. 5min jalutuse kaugusel oli pood, apteek ja pitsa pleiss :twisted: :lol:. Järgmisel päeval viis autojuht meid kõiki litexposse, kus saime geari ära sättida ja veidikene warmupi teha.

CSGO serverid olid head, fps oli koguaeg 200+ ja mängida oli väga mugav. Semifinaali kohta võib kurta seda, et veidikene oli vähe ruumi, kuid mitte nii vähe et nüüd võimatu mängida oleks.

Finaal oli next level, lava taga tehti selgeks mis teha tuleb (kohati jäi natuke arusaamatuks). Veidi lamp oli see, et seinal olev mängu feed oli delayga aga meile suunatud kaameral delayd polnud. Niiet kui mäng läbi sai siis pidime istuma laua taga umbes minut aega, kui samal ajal seina peal oli mäng lives.

Üleüldiselt oli lan experience väga kõva. Korraldusmeeskond andis endast alati parima, et mängijatel mugav oleks - kui puudusid inearid, siis sebiti need väga kiirelt. Sama teema oli juhtmepikendustega, tehniliste probleemidega, taksode tellimistega jne jne.

edit// kuna eestis olen käinud ainult VG lanpartyl (mida ei anna gameoniga võrreldagi), siis ei oska ma otseselt mingeid tähelepanekuid välja tuua. eks üldise pildi saad eelnevast tekstist kätte
#40695
VideoGamers.eu-st käisime kohal mina ja veel kolm tegelast. Tõsiselt vägev üritus ja ülilahe, et OnlineBOTS Baltimaade meistritiitli sai :)
Raudselt ei saa GameOn'i ühegi Eesti üritusega võrrelda. Expo ala oli samuti hästi planeeritud ja Esports Stage avaldas tõesti muljet.

Pärast VG Party lõppu istusime maha ja võtsime asja kokku. Nagu võib lugeda ka osalejate kommentaaridest, siis success oli visuaalse poole peal (heli- ja valgustehnika, ruumide kujundused ja paigutused jne).
Jõudsime selgusele, et ehk oleks mõistlik järgmine aasta teha online qualifierid ja finaalmäng üritusel, millele lisanduks konsoolimängude saal.

Pärast GameOn'i korraldust tundus see mõte veelgi parem. Korraldus oli neil tõsiselt super!
otsin tiimi

upup, saan paide lanile tulla jne

CSGO.ee aim dm

Ei tea kuhu selline teema teha, aga aim dmis on ai[…]

SmokeIT2, Unlimited

Rank LEM. Otsin sarnase rankiga inimesi, kellega k[…]

GameOn naaseb kolmandat korda juba 16. septembril[…]